Gayrimenkul Kiralama

Sarıtaş Gayrimenkul ile iletişime geçerek sizde ev, arsa, dükkân gibi gayrimenkuller için kiralık ilan verme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kiralık emlak ilanları oluştururken profesyonel fotoğraflara yer veriyoruz. Böylelikle ilanlarınızın daha çok görüntülenmesini sağlıyoruz. Kiralık ilanlarda öncelikle fotoğraflara yer verilmesi gerekiyor. Fotoğraflarda birçok detaya yer vererek hemen kiralanmasını sağlıyoruz.

 Kiralık İlan Vermede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralık gayrimenkul ilanları oluştururken kurumumuz şu noktalara çok dikkat ediyor;

•    İlan başlığı ilgi çekici olmalı,
•    İlanda dikkat çekici bilgilere yer verilmelidir,
•    Ev fotoğrafları hem net hem de kaliteli olmalıdır,
•    Kiralık gayrimenkul arayanlar fotoğraflara baktıklarında yapı onların beğenisini kazanmalıdır,
•    Gayrimenkullerin olanaklarını ilanda net şekilde belirtiyoruz,
•    İlanın oluşturulacağı evde kiracı varsa ona ait eşyalarla birlikte evin fotoğraflarını çekiyoruz. Böylelikle ilana bakan kişiler evi eşyalı şekilde de görmüş oluyorlar. Evin tahliye olacağı tarihide ilanda mutlaka belirtiyoruz.

Kiralık ilan verme işlemlerinde fotoğrafların yanında gayrimenkulün konumunu, özelliklerini belirten yazıda ekliyoruz. İlanda çok bilgi vererek kısa sürede gayrimenkulün kiralanmasını sağlıyoruz. Ev kirası, apartman aidatı, metrekare ve ısıtma sistemi gibi konularda ilanda mutlaka belirtilmelidir. Ayrıca evde balkon olup olmadığına da yer veriyoruz. Balkon varsa kaç tane olduğu da ilanda özellikle belirtiliyor. Kiralık ilan oluştururken müşterilerimizden gayrimenkulleriyle ilgili net bilgiler öğreniyoruz. Özellikle bilgilerin doğru olup olmadığı konusuna çok önem veriyoruz. Onun içinde ilan oluşturacağımız gayrimenkulü bizde araştırıyoruz.
 Sarıtaş GayrimenkulSarıtaş Gayrimenkul
Mülkünüzü kiralamak veya satmak mı istiyorsunuz?
İmage