Ekspertiz Değerleme

Gayrimenkullerinizin ekspertiz değerleme işlemleri için Sarıtaş Gayrimenkul ile iletişime geçebilirsiniz.

Sarıtaş Gayrimenkul; fabrika, arazi, arsa gibi yapılar için ekspertiz değerleme hizmeti veriyor. Ekspertiz değerleme hizmetleri; alım ve satım işlemlerinde her iki tarafı teminat altına almak için yapılması gerekiyor. Taşınmazların üzerinde haciz ve ipotek gibi durumların olup olmadığını rahat bir şekilde ekspertiz değerleme işlemiyle anlayabilirsiniz.

Ekspertiz Değerleme Neden Yapılır?

Gayrimenkul ekspertiz değerleme; taşınmazların asıl değerlerini belirlemede kullanılmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz taşınmazların piyasa değerini saptamak için sizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ekspertiz değerleme ile şu avantajları yakalayabilirsiniz;

•    Hak kayıplarını önleyebilirsiniz,
•    Riskleri ortadan kaldırabilirsiniz,
•    Satın almanın yanında kiralama hizmetlerinde de taşınmazların değerini belirlemektedir,
•    Taşınmazların fiyatlarının doğru analizinin yapılması için hayati önem taşıyor,
•    Otel, akaryakıt gibi taşınmazları teminat/satın almayı düşündüğünüzde onların finansal analizini yapıyoruz. Finansal analizi yaptıktan sonra bu taşınmazların gelirleriyle doğru orantılı olarak resmi verilerin kapsamında analiz işlemi yapıyoruz.

Kentsel dönüşüme girecek olan binanın mevcut haklarını öğrenmek içinde eksperiz değerleme hizmetine başvurabilirsiniz. Ekspertiz değerleme raporuyla tüm haklarınızı net şekilde öğrenebilirsiniz. Satın alım işlemlerinde gayrimenkullerin başkasına ait olup olmadığını da net şekilde öğrenebileceksiniz. İskân ve ruhsat durumunun öğrenilmesinde ekspertiz değerleme önemli rol oynuyor. Sarıtaş Gayrimenkul tüm alım ve satım işlerinizde haklarınızı net şekilde öğrenmeniz için çalışıyor. Analiz sonucunda hazırladığımız raporlarla size net bilgi veriyoruz.
 Sarıtaş GayrimenkulSarıtaş Gayrimenkul
Mülkünüzü kiralamak veya satmak mı istiyorsunuz?
İmage